Moto2 - Гран При Lenovo на Сан Марино 2020 - класиране

 Moto2 - Гран При Lenovo на Сан Марино 2020 - резултати:

място    точки     номерсъстезателнац.     отбормотоциклет   време/разлика
1 25 10 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex 40'41.774
2 20 72 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 Kalex +0.799
3 16 33 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team Kalex +0.897
4 13 97 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing Kalex +2.177
5 11 37 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS Kalex +8.307
6 10 12 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP Kalex +9.046
7 9 21 Fabio DI GIANNANTONIO    ITA +EGO Speed Up Speed Up +9.971
8 8 22 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS Kalex +16.485
9 7 44 Aron CANET SPA Oceanica Aspar Team Moto2     Speed Up +17.036
10 6 16 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing Kalex +17.209
11 5 7 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 Kalex +17.741
12 4 42 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing Kalex +19.152
13 3 19 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team Kalex +21.946
14 2 24 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV Agusta +22.005
15 1 11 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex +24.404
16   96 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing Kalex +24.663
17   62 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV Agusta +27.442
18   35 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia Kalex +32.671
19   64 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS +35.844
20   99 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team Kalex +46.463
отпаднали:
    45 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo Kalex 1 обиколка
    55 Hafizh SYAHRIN MAL Oceanica Aspar Team Moto2 Speed Up 4 об.
    23 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP Kalex 7 об.
    27 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia Kalex 9 об.
    2 Jesko RAFFIN SWI NTS RW Racing GP NTS 10 об.
    57 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 Kalex 13 об.
    9 Jorge NAVARRO SPA +EGO Speed Up Speed Up 15 об.
    40 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 Kalex 19 об.

Генерално класиране:

място състезателмотоциклет   нац.   точки
1 Luca MARINI Kalex ITA 112
2 Enea BASTIANINI Kalex ITA 95
3 Marco BEZZECCHI Kalex ITA 85
4 Jorge MARTIN Kalex SPA 79
5 Tetsuta NAGASHIMA Kalex JPN 68
6 Sam LOWES Kalex GBR 67
7 Xavi VIERGE Kalex SPA 59
8 Aron CANET Speed Up SPA 50
9 Joe ROBERTS Kalex USA 45
10 Thomas LUTHI Kalex SWI 45
11 Remy GARDNER Kalex AUS 41
12 Lorenzo BALDASSARRI Kalex ITA 39
13 Marcel SCHROTTER Kalex GER 37
14 Augusto FERNANDEZ Kalex SPA 36
15 Jorge NAVARRO Speed Up SPA 19
16 Hafizh SYAHRIN Speed Up MAL 17
17 Stefano MANZI MV Agusta ITA 15
18 Fabio DI GIANNANTONIO Speed Up ITA 12
19 Jake DIXON Kalex GBR 12
20 Hector GARZO Kalex SPA 12
21 Nicolò BULEGA Kalex ITA 12
22 Bo BENDSNEYDER NTS NED 5
23 Marcos RAMIREZ Kalex SPA 5
24 Dominique AEGERTER NTS SWI 4
25 Lorenzo DALLA PORTA Kalex ITA 3
26 Somkiat CHANTRA Kalex THA 3
27 Simone CORSI MV Agusta ITA 3
28 Edgar PONS Kalex SPA  
29 Andi Farid IZDIHAR Kalex INA  
30 Kasma DANIEL Kalex MAL  
31 Jesko RAFFIN NTS SWI  
32 Alejandro MEDINA Speed Up SPA